עבודות בטון


עבודות בטון

שפע בניין ופיתוח מובילה את תחום עבודות הבטון, ומציעה מגוון סוגי עבודות לסקטור הפרטי והעסקי כאחד. את עבודות הבטון החברה מבצעת בגינות פרטיות, בשטחים של מבנים ציבוריים, משרדים, מוסדות ובמקומות נוספים על פי דרישת הלקוח. העבודות נעשות במקצועיות רבה ובהתאמה מלאה לעיצוב הקיים במבנה או בחלל הדרוש.

מהן עבודות בטון?

עבודות בטון עוסקות בסוגי הבטון השונים ומאפשרות ליצור מגוון יצירות מורכבות מבטון. חומר הבטון מוכר מאוד בתחום הבנייה ונחשב לחומר חזק ויציב המתקשה במהירות ביחס לחומרים אחרים, ולכן משתמשים בו רבות לצורך ביצוע עבודות מורכבות הדורשות חוזק ויציבות למשך שנים רבות.

עבודות הבטון שאנו מבצעים

• יציקות שבילים – עבודות בטון כוללות בתוכן ביצוע יציקות שבילים לבתים פרטיים, בניינים, מבנים ציבוריים ועוד. אנו מבצעים את יציקת השבילים ברמת גימור גבוהה ועל פי תכנון ועיצוב רצויים.
• חניות – חנייה מסודרת היא דבר חיוני בעידן המודרני, ולכן שיטוח הרצפה על ידי בטון מהווה נוחות רבה עבור בעלי הרכבים, הן מבחינת המראה האסתטי והן מבחינת יציבות הרכב כאשה הוא בחנייה. אנו מבצעים שיטוח מקצועי על ידי בטון בגימור מדויק למבנים פרטיים, עסקיים ומתחמים ציבוריים.
• בריכות שחייה וחומות – אנו מתמחים ביציקת בריכות שחייה במגוון צורות אדריכליות הכוללות שילוב של מפלי מים וג'קוזי. בנוסף, אנו מתמחים ביציקת חומות בטון.
• עבודות מיוחדות – אנו מבצעים מגוון סוגי עבודות מיוחדות על פי הזמנה אישית או על פי תכנון אדריכלי. כלל העבודות מתבצעות במקצועיות רבה ובדגש על רמת גימור גבוהה לשביעות רצון הלקוח.

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי על עבודות בטון חייגו אלינו עוד היום >>>