מיקרוטופינג וציפוי אפוקסי


מיקרוטופינג וציפוי אפוקסי

שפע בניין ופיתוח מתמחה בציפויי מיקוטופינג ואפוקסי ומיישמת את העבודה בבתים פרטיים, מוסדות, מתחמים ציבוריים, משרדים, מוסכים, מפעלים, מבני תעשייה, משרדים ועוד. הציפוי מתאים לחיפוי רצפה קיימת (ריצוף או בטון) ומעניק לה מראה אדריכלי מעוצב ברמת גימור גבוהה מהסטנדרט.

הכירו את ציפוי מיקורטופינג

ציפוי מיקרוטופינג מיושם בטכנולוגיה פורצת דרך בעולם הריצוף ונחשב לאחד המבוקשים בעיצוב אדריכלי יוקרתי. מדובר בשכבת בטון מחוזקת בעובי של 3-4 מ"מ הנחשב לקנה מידה מוקטן, המייצר שכבה דקה עם עוצמה חזקה. את הציפוי ניתן ליישם על גבי מרבית המשטחים הקיימים כגון ריצוף קיים בבתים פרטיים ובמקומות סגורים. הפיתוח הטכנולוגי הייחודי של מיקורוטופינג והעבודה עם החומר, מאפשרים ליהנות משליטה מלאה בגוון ובטקסטורה של הציפוי וליצור עיצובים מיוחדים ויוקרתיים ללא סדקים.


חומר מוליך חום – בטון נחשב למוליך חום, ולכן הוא נהדר לביצוע בבתים ומבנים בהם מתקינים חימום תת רצפתי. בטון הוא חומר עמיד חמים ומאפשר לדיירי הבית להתהלך יחפים מבלי שכפות הרגליים יתקררו.

בתום מריחת הציפוי מורחים עליו סילר המעניק לרצפה ברק מיוחד האוטם אותה הרמטית לחדירת לחות ומים. התוצאה של ציפוי מיקרוטופינג לא רק מרשימה, אלה מייצרת רצפה עמידה וקלה מאוד לתחזוקה וניקוי.

הכירו את ציפוי אפוקסי

ציפוי אפוקסי לרצפה נחשב לטופ שבטופ בעלם חיפויי הרצפה וניתן ליישום בקלות רבה על גבי כל שטח רצוי בכל מקום. את הציפוי החברה מבצעת על ריצוף קיים או על שטח בטון, והוא למעשה בעובי מוקטן של 2-3 מ"מ בלבד בגוונים רבים על פי דרישת הלקוח. על הציפוי מורחים סילר מיוחד האוטם באופן הרמטי את הציפוי כדי למנוע חדירה של נוזלים, לחות שמנים וחומרים כימיקליים. הציפוי מתאים לחיפוי רצפות חוץ ופנים, לחניות, שבילי גישה, מוסכים, מרפסות, שיש למטבח, חנויות, אולמות תצוגה ועוד.

• היתרונות של ציפוי אפוקסי רבים ובניהם האפשרות לקבל שטח בעל מראה חלק ואחיד, רצפה חזקה ועמידה למשך שנים רבות ותחזוקה קלה.

אנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי! לפרטים נוספים על הציפויים שלנו השאירו פרטים
או התקשרו אלינו >>>