יציקות בטון


יציקות בטון

שפע פיתוח ובנייה מספקת עבודות יציקות בטון ברמת גימור בלתי מתפשרת. יציקות בטון נחשבות כיום לעבודות דקורטיביות אותן ניתן לשלב בשטחים פתוחים כגון בגינות בבתים פרטיים, במבואות של בנייני משרדים, במרכזים מסחריים, מבנים ציבוריים, פארקים ועוד.

בעבר חומר הבטון היה מוכר יותר בתחום הבנייה כחומר גלם אפור ומשמים שנועד לבניית רצפות בטון, קירות ומדרגות, אך כיום יציקות בטון מתפרסות על מגון רחב של עבודות דקורטיביות הנראות כמו יצירת אמנות של ממש כגון מזרקות, מפלים, ספסלים, שולחנות ועוד.

אפשרות ליצירת עבודות יציקה מיוחדת

מעבר ליציקות בטון לחיפוי הרצפה, שפע בניין ופיתוח מספקת יציקות של יצירות מיוחדות כמו יציקות שלדים לבריכות שחייה, יציקות לחומות, מזרקות מים דקורטיביות מבטון, יציקת מפלים ופרטי נוי, ספסלים ומגוון יצירות נוספות על פי דרישת הלקוח או האדריכל האמון על הפרויקט.

היתרונות של יציקות בטון:

עמידות מפני סדקים ושברים – חומר בטון נחשב לחזק ביותר, ולכן תוכלו ליהנות מעבודות הבטון למשך שנים רבות. כמו כן, הבטון אטום ועמיד בכל תנאי מזג האוויר ואינו סופג לחות ומים.
מראה ייחודי – את יציקות הבטון ניתן להשאיר כפי שהן כדי לקבל מראה תעשייתי, או לצבוע אותן בכל גוון שתרצו. ניתן גם למרוח עליהן סילר לקבלת ברק ואטימות מושלמת.
ניתן ליישום בכל מקום – את יציקות הבטון ניתן ליישם בכל מקום שתבחרו כגון על ריצוף קיים, אדמה, יציקה ישנה, חול וכו'.
עלויות אטרקטיביות – יציקות בטון נחשבת לזולות באופן משמעותי, משום שבטון הא חומר זול ביחס לחומרים אחרים.

את יציקות הבטון שפע בניין ופיתוח מבצעת בצורה מקצועית ביותר תוך שימוש בשיטות חדשניות וטכנולוגיה מתקדמת ביותר.

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי השאירו פרטים או התקשרו אלינו >>>