בטון מוטבע (בומנייט)


בטון מוטבע (בומנייט)

שיטת בטון מוטבע הנה חדשנית המבוססת על השיטה האמריקאית בומנייט הנחשבת לפופולרית בעולם. את ריצוף הבטון המוטבע שפע בניין ופיתוח מיישמת בריצוף חוץ במגוון מקומות כגון בשבילי כניסה למבנים ובתים פרטיים, בחניות, מדרכות, מסביב לבריכות שחייה, במדרגות, במבואות של מתחמים, באזורים מסחריים, בבתים פרטיים, אומנות אירועים ועוד.

הופכים את רצפת הבטון ליצירת אומנות

על ידי ריצוף בטון מוטבע ניתן ליצור מגוון רב של יצירות אמנות וטקסטורות אדריכליות המשלבות צבעים וצורות אותנטיים, כמו גם יצירות מיוחדות המדמות דמוי עץ דק, אדני רכבת, מניפה, סלעית, אבן פראית, חלוקי נחל, אריחים ומגוון תבניות שונות איתן ניתן ליצור יצירות מרהיבות. הטכניקה הייחודית של בומנייט מעניקה לרצפה צבע ומרקם מיוחדים הנשמרים לאורך שנים רבות, וניתן ליישם אותה במגוון מקומות כגון על גבי ריצוף או משטחי בטון ישנים, שבילים, משטחים גדולים, ספסלים, חניות ועוד.

היתרונות של שיטת הבומנייט

• מראה אסתטי מיוחד – ריצוף בשיטת הבומנייט אינו מאפשר צמיחת עשב בין החריצים, ולכן המראה המתקבל הוא אסתטי וחלק. כמו כן, חומר הבטון עמיד מאוד בפני שחיקה וספיגה.
• מגוון עיצובים וצבעים – על ידי שיטת הבומנייט ניתן לבצע קווי גימור מעוגלים או ישרים, ובכן כל עיצוב או דוגמה רצויים. מלבד זאת, ניתן לבחור את גוון המשטח הרצוי וליצור מגוון יצירות אומנותיות המטשטשת את הגבול בין מציאות לדמיון.
• עמידות המרקם לאורך שנים רבות – בטון מוטבע חזק ויציב ושומר על מראה מבריק למשך שנים רבות, וזאת תודות לחוזק הבטון והחומרים שמורחים על הרצפה בתום הטבעתו. על ידי אחזקה נכונה ניתן לשמר את גוון הצבע שנבחר ולשמור על מראה מיוחד.
• מראה מיוחד המתאים למקומות יוקרתיים – המראה של הבטון המוטבע דומיננטי בכל חלל ויכול בקלות להפוך כל חלל משמים ליוקרתי ומרשים. אם כך, אין כל פלא שמשלבים אותו במקומות יוקרתיים כמו באולמות אירועים, מתחמי יוקרה, מגדלי משרדים, בתים פרטיים ועוד.

אנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי! לפרטים נוספים על שיטת הבומנייט
השאירו פרטים או התקשרו אלינו >>>