בטון מוחלק


בטון מוחלק

בטון מוחלק כבש בשנים האחרונות את עולם העיצוב בשל יתרונותיו הרבים. את הבטון המוחלק ניתן לשלב במקומות רבים סגורים ופתוחים כגון אולמות תצוגה, מפעלים, חניות תת קרקעיות ובחצרות בתים פרטיים ועוד. שפע בניין ופיתוח מיישמת עבודות בטון מוחלק, במבנים ציבוריים ובמבנים תעשייתיים ומספקת עבודה מקצועית ברמת גימור גבוהה.


רצפת בטון מוחלק היא לא רק יפה מבחוץ, אלה גם מהווה יתרונות רבים שהפכו אותה למגמה מובילה בעולם העיצוב. הכירו את היתרונות של בטון מוחלק:

• עמידות למשך שנים רבות – חומר הבטון חזק מטבעו ומוכר מאוד בתחום הבנייה. רצפת בטון נחשבת לעמידה וחזקה ויכולה לעמוד בלחץ כבד למשך שנים רבות. כמו כן, היא אינה נסדקת או נשרטת במשך השנים ושומרת על מראה אסתטי מיוחד.
• קלה לתחזוקה וניקוי – בתום יציקת הבטון מורחים שכבת הגנה האוטמת את הבטון ומונעת חדירת לחות ומים. כמו כן, הרצפה אינה סופגת כתמים ולכלוך ונראית תמיד נקייה ומרשימה. רצפת הבטון אינה דורשת ניקוי מיוחד, אלא די בהעברת סמרטוט לח ושימוש בחומר ניקוי ייעודי (ללא חומצות) והיא נראית מבריקה ונקייה.
• מגוון אפשרויות עיצוב – בטון נחשב לחומר גמיש מאוד מבחינה עיצובית וניתן ליצוק אותו בכל צורה ובכל עיצוב רצוי. כמו כן, בביצוע בטון מוחלק ניתן לבחור את גוון המשטח הרצוי ולשלב בו אלמנטים עיצוביים שונים.
• בחירת רמת הגימור – בטון מוחלק מיושם על ידי הליקופטר להחלקה ייחודי המיישר את השטח ברמת החלקה גבוהה.

צוות שפע פיתוח ובניין מזמין אתכם ליהנות מנפלאות הבטון המוחלק ולשלבו בכל מקום שתרצו ובכל עיצוב וגוון רצוי. לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים התקשרו עכשיו >>>